O NÁS

MURMAN GROUP

Sme dynamicky rastúcou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti nehnuteľností už od roku 2015. Našim hlavným zámerom je vyhľadávanie zaujímavých príležitostí a realizácia rezidenčných a retailových projektov.

Napredujeme najmä vďaka nášmu dôrazu na férový prístup k zákazníkovi a odbornej práci našich zamestnancov. Prinášame výstavbu európskej úrovne, ktorá spĺňa predstavy o modernom, funkčnom a účelnom bývaní.

 Kladieme dôraz na výber kvalitných materiálov, energetickú úsporu a na vytváranie atraktívneho verejného priestoru. Neustále hľadáme nové riešenia, ako zlepšovať bývanie a životný priestor.

PREDAJ NEHNUTELNOSTÍ

Zabezpečujeme vlastné portfólio rezidenčných a komerčných nehnuteľností. Riadime celý proces od prípravy podkladov až po realizáciu a následný predaj. 

KÚPA NEHNUTELNOSTÍ

Nehnuteľnosti vnímame ako dlhodobú investíciu, preto ich sami spravujeme, rekonštruujeme, prenajímame a ďalej rozvíjame. 

SPOLUPRÁCE

Pomáhame investorom zrealizovať ich investičný zámer.  Zabezpečujeme akvizíciu nehnuteľnosti, inžiniering, úver, realizáciu a následný predaj alebo prenájom.